pl en

Torby papierowe eko

Torby papierowe eko

Torby papierowe ekologiczne Warszawa

Bądź bardziej Eko dzięki produktom z naszego asortymentu. Torby papierowe ekologiczne to manifest, który wymierzyliśmy w stronę współczesnego świata dla poprawy jakości życia. Zielone płuca naszej planety zasługują na oddech, który zagwarantujemy tylko dzięki w pełni biodegradowalnym tworzywom. Torebki ekologiczne papierowe z naszej oferty zostały wykonane z materiałów posiadających certyfikat FSC lub PEFC, co oznacza, że podlegają produkcji opartej na zrównoważonej gospodarce leśnej. Eko torby papierowe podkreślą ekologiczną stronę Twojego biznesu. Jesteśmy polskim producentem. Dystrybucję i sprzedaż prowadzimy zarówno na terenie Warszawy, jak i całego kraju.

Przyłącz się do nas i zadbaj o środowisko z naszymi produktami. Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu. W przypadku pytań nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji.

Torby papierowe ekologiczne - sprawdź naszą ofertę!

Torby papierowe ekologiczne Warszawa

Bądź bardziej Eko dzięki produktom z naszego asortymentu. Torby papierowe ekologiczne to manifest, który wymierzyliśmy w stronę współczesnego świata dla poprawy jakości życia. Zielone płuca naszej planety zasługują na oddech, który zagwarantujemy tylko dzięki w pełni biodegradowalnym tworzywom. Torebki ekologiczne papierowe z naszej oferty zostały wykonane z materiałów posiadających certyfikat FSC lub PEFC, co oznacza, że podlegają produkcji opartej na zrównoważonej gospodarce leśnej. Eko torby papierowe podkreślą ekologiczną stronę Twojego biznesu. Jesteśmy polskim producentem. Dystrybucję i sprzedaż prowadzimy zarówno na terenie Warszawy, jak i całego kraju.

Przyłącz się do nas i zadbaj o środowisko z naszymi produktami. Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu. W przypadku pytań nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji.

Torby papierowe ekologiczne - sprawdź naszą ofertę!

Torebki papierowe Eko – producent Pioka

Torby papierowe Eko przybliżą Twoją firmę do społeczności przyjaznej środowisku. W ofercie posiadamy Eko torebki papierowe wykonane z surowców podlegającej pełnej biodegradacji. Produkty można wybierać na podstawie zróżnicowania pod względem zewnętrznego fakturowania – od gładkich poprzez prążkowane. W bogatej propozycji posiadamy torby papierowe Eko z nadrukiem w wielu rozmiarach o dodatkowo wzmocnionym dnie, a także różnych uchwytach.

W ramach promocji własnego biznesu możesz zamówić papierowe torby ekologiczne z własnym nadrukiem. Logo firmy umieszczone na naszych produktach będzie dodatkową formą reklamy Twojej działalności. Usługę kierujemy do branż spożywczych, odzieżowych, turystycznych, z sektora energii odnawialnej i innych.

Torebki papierowe ekologiczne - sprawdź z czego są produkowane.

Z czego torby papierowe Eko są produkowane?

Torby papierowe ekologiczne wytwarzane są najczęściej z papieru, który powstał dzięki wykorzystanej makulaturze Kraftowej. Jest to papier siarczanowy dostępny w wielu gramaturach. Im wyższy współczynnik masy, tym papier jest mocniejszy i przepuszcza mniejszą ilość promieni słonecznych. Do większych toreb przeznaczonych dla cięższych produktów stosuje się dodatkowe wzmocnienia uchwytów i dna. Powierzchnię można zostawić w stanie surowym lub poddać ją dodatkowym zabiegom, które polegają np. na naniesieniu warstwy laminatu. Przy produkcji stosuje się również takie technologie jak metalizowanie, powlekanie, czy gumowanie. Przy użyciu jedynie włókien pierwotnych i odpowiedniej obróbce chemicznej oraz wygłądzającej powierzchnie, nadaje się torbom ekologicznym papierowym cechy, które sprawiają, że mogą być wykorzystywane w wielu branżach – w tym także w sektorze spożywczym. Oznacza to, że Eko torebki papierowe można stosować w kontakcie z żywnością. Są bezpieczne i nie przekazują do produktów naturalnych żadnych substancji mogących wywołać niepożądane skutki. Są doskonałą alternatywą dla powszechnych siatek foliowych.

Eko torebki papierowe – rodzaje

Papierowe torby ekologiczne można podzielić na trzy grupy z uwagi na rodzaj wykorzystanego materiału do ich produkcji. Papier Kraftowy, o którym wspomnieliśmy przy okazji techniki wytwarzania, to najbardziej ekologiczny, a jednocześnie, najtańszy materiał, z jakich powstają torebki papierowe ekologiczne. Wykorzystanie do ich produkcji tego rodzaju papieru, nie stosuje się żadnych substancji dodatkowych, dzięki czemu torby ekologiczne papierowe ulegają 100% biodegradacji.

Torby papierowe ekologiczne wytwarzane z makulatury to kolejny z rodzajów. Do wytwarzania produktu wykorzystuje się materiał pochodzący z recyklingu. Wyglądem jest zbliżony do papieru Kraftowego, jednakże jego odcień i barwa są nieregularne. Oznacza to, że torebki papierowe ekologiczne wyprodukowane w tej technologii mogą się od siebie nieznacznie różnić.

Ostatnim rodzajem są torby ekologiczne papierowe, których zewnętrzna strona jest ozdabiana – głównie są to produkty spersonalizowane i dedykowane dla konkretnych klientów. Tu, w zależności od papieru (Kraft, offset), torebki papierowe Eko mogą zostać poddane laminowaniu lub uzyskać dodatkowe zdobienia w postaci tłoczeń, nadruków itp.

Torba Eko papierowa – zróżnicowanie pod względem uchwytów i przeznaczenia

Poza wyżej wymienionymi rodzajami toreb ekologicznych papierowych, produkty można podzielić także ze względu na typ uchwytu i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz Eko torebki papierowe z uchwytem płaskim, skręcanym, sznurowanym, wstążkowym lub wycinanym. Posiadamy torebki papierowe ekologiczne cateringowe, kolorowe, białe lub inne.

  1. Torby papierowe ekologiczne z uchwytem płaskim – wyróżnia je wysoki stopień wytrzymałości i udźwigu. Dzięki szerszemu uchwytowi produkt może mieć swoje zastosowanie w sektorze handlowym lub gastronomicznym / cateringowym.
  2. Papierowe torby ekologiczne z uchwytem skręcanym – ten typ produktu z reguły ma większą gramaturę, przez co są trwalsze. Mają większy udźwig, dzięki czemu możesz w niej przenosić cięższe przedmioty lub artykuły spożywcze. Skręcana rączka sprawia, że torbę pewniej trzyma się w dłoni. Dodatkowo ten rodzaj uchwytu jest uznawany za bardziej solidny.
  3. Eko torebki papierowe z uchwytem sznurowanym – doskonale sprawdzą się jako forma opakowania prezentu lub firmowych upominków. Typ uchwytu daje pewność, że torba nie wyślizgnie się z dłoni. Ten rodzaj produktu znajdzie uznanie wśród marek premium.
  4. Torby papierowe Eko ze wstążką – sprawdzą się jako elegancka forma opakowania szklanych butelek lub upominków jubilerskich. Uchwyt w postaci wstążki jest zarazem stylowy i wytrzymały - polecany do torebek o mniejszej gramaturze.
  5. Torebki papierowe Eko z wyciętą rączką – sprawdzą się doskonale jako niebanalna forma opakowania przedmiotów o cięższej masie – szkło, drewno, metal.
  6. Torby ekologiczne papierowe cateringowe – przeznaczone dla branż gastronomicznych, w których wykorzystywane są termiczne pojemniki na żywność. Aby produkt spełniał swoją funkcję, dno torebki zostało poszerzone dla łatwiejszego transportowania dań. Poza praktycznym zastosowaniem torba Eko papierowa może być formą promocji Twojego lokalu – wykonujemy torby papierowe Eko z nadrukiem, logotypem lub nazwą firmy.
  7. Torebki ekologiczne papierowe białe lub kolorowe – produkty dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej. To od Ciebie zależy, jakie z nich wybierzesz. Dopasuj barwę torby do charakteru firmy i jej wizerunku.

Dlaczego torby papierowe ekologiczne?

Właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw prześcigają się w formach reklamy własnego biznesu. Eko torba papierowa jest ukłonem nie tylko w stronę środowiska, to także okazja do zaistnienia Twojej firmy wśród klientów, jako biznesu wspierającego proekologiczne trendy. Logo firmy na produktach Eko to wartość dodana do wizerunku i postrzegania przedsiębiorstwa jako biznesu przyjaznego środowisku.

Torebki papierowe ekologiczne - sprawdź nasz cennik!

Ile kosztują papierowe torby ekologiczne – cena

Oferta Pioka to szeroki wachlarz wyboru produktów w pełni biodegradowalnych i przyjaznych środowisku. Tanie torby papierowe ekologiczne dedykujemy klientom, którzy chcą przyczynić się do poprawy jakości życia. Posiadamy zarówno torby papierowe Eko z nadrukiem, jak i Eko torby papierowe w jednolitym kolorze. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz online.

format torby rozmiar [cm] produkt gramatura papieru [g/m2] cena podstawowa [zł netto/szt.] ilość w kartonie [szt.]
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 0,56 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 0,74 zł 250
B006 24x10x36 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 0,70 zł 250
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 0,84 zł 100
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 0,94 zł 100
B012 40x18x39 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 0,99 zł 100
B014 50x18x39 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 1,07 zł 100
B028 12x7x40 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 0,92 zł 250
B016 16x8x39 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 0,76 zł 250
B018 34x20x33 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 1,03 zł 100
B020 36x33x32 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 2,81 zł 100
B022 33x12x50 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 0,95 zł 200
B024 35x18x44 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 1,00 zł 100
B026 45x17x48 cm torba ekologiczna papierowa BIAŁA GŁADKA 100 g 1,40 zł 100
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,52 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,62 zł 250
B006 24x10x36 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,63 zł 250
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,76 zł 100
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,83 zł 100
B012 40x18x39 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,89 zł 100
B014 50x18x39 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,99 zł 100
B028 12x7x40 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,90 zł 250
B016 16x8x39 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,66 zł 250
B018 34x20x33 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,87 zł 100
B020 36x33x32 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 2,59 zł 100
B022 33x12x50 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,84 zł 200
B024 35x18x44 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 0,89 zł 100
B026 45x17x48 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ PRĄŻEK 90 g 1,18 zł 100
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,50 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,53 zł 250
B006 24x10x36 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,56 zł 250
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,68 zł 100
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,76 zł 100
B012 40x18x39 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,79 zł 100
B014 50x18x39 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,90 zł 100
B028 12x7x40 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,87 zł 250
B016 16x8x39 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,65 zł 250
B018 34x20x33 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,80 zł 100
B020 36x33x32 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 2,43 zł 100
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,43 zł 250
B006 24x10x36 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,51 zł 250
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa BRĄZ GŁADKI 90 g 0,75 zł 100
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA pastelowa BŁĘKITNA 100 g 0,59 zł 250
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA pastelowa MIĘTOWA 100 g 0,59 zł 250
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA pastelowa RÓŻOWA 100 g 0,59 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA pastelowa BŁĘKITNA 100 g 0,84 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA pastelowa MIĘTOWA 100 g 0,84 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA pastelowa RÓŻOWA 100 g 0,84 zł 250
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA czarna 90 g 0,56 zł 250
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA czerwona 90 g 0,56 zł 250
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA granatowa 90 g 0,56 zł 250
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA pomarańczowa 90 g 0,56 zł 250
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA ciemnozielona 90 g 0,56 zł 250
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA jasnozielona 90 g 0,56 zł 250
B002 18x8x22,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA żółta 90 g 0,56 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA czarna 90 g 0,73 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA czerwona 90 g 0,73 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA granatowa 90 g 0,73 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA pomarańczowa 90 g 0,73 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA ciemnozielona 90 g 0,73 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA jasnozielona 90 g 0,73 zł 250
B004 24x10x32 cm torba ekologiczna papierowa APLA żółta 90 g 0,73 zł 250
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa APLA czarna 90 g 1,03 zł 100
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa APLA czerwona 90 g 1,03 zł 100
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa APLA granatowa 90 g 1,03 zł 100
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa APLA pomarańczowa 90 g 1,03 zł 100
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa APLA ciemnozielona 90 g 1,03 zł 100
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa APLA jasnozielona 90 g 1,03 zł 100
B008 30,5x17x34 cm torba ekologiczna papierowa APLA żółta 90 g 1,03 zł 100
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA czarna 90 g 1,13 zł 100
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA czerwona 90 g 1,13 zł 100
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA granatowa 90 g 1,13 zł 100
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA pomarańczowa 90 g 1,13 zł 100
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA ciemnozielona 90 g 1,13 zł 100
B010 30,5x17x42,5 cm torba ekologiczna papierowa APLA jasnozielona 90 g 1,13 zł 100

 

Ceny podane na stronie są orientacyjne. Poznaj koszt zamówienia, wybierając produkt, jego ilość, oraz podając cechy, jakie powinien posiadać. Bądź na bieżąco i sprawdź nasze promocje, zniżki i rabaty.

Gdzie kupić torby papierowe ekologiczne – oferta pioka.pl

Pioka to polski producent artykułów i gadżetów reklamowych z siedzibą w Warszawie. W ramach naszych usług produkujemy spersonalizowane torby papierowe ekologiczne na zamówienie klientów. Tworzymy je z trwałych i przyjaznych środowisku materiałów. Wybierz torby papierowe Eko skrojone dla Twojego biznesu. Nadruk wykonujemy techniką sitodruku, flexodruku lub druku cyfrowego. Produkujemy torby papierowe Eko z nadrukiem już od 100 sztuk!

Skontaktuj się z nami już dziś. Powiedz naszym konsultantom, czego oczekujesz. Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualną wycenę. Skorzystaj z oferty na tanie torby papierowe ekologiczne z Pioka.