Promotional bags
and more…

A promotional bag is not only a useful packaging, it can be a mobile advertising of your business. We offer high quality products for low prices.
Contact us.

  • Who we are

    PIOKA offers a wide range of promotional bags and other products for your business. Our offer includes wide range of bags, also personalized with your company logo. Our graphic designers help in designing products and finalizing preliminary concepts. Contact us and get a quick price quote.

  • Quality

    We offer the highest quality products. Our bags are made of different types of durable and ecological materials, in different sizes and with various ornamentation. Our diversified offer allows us to customize products to your needs and expectations. See our detailed offer.

  • Delivery

    You don’t have to worry, we provide full delivery service throughout Europe. Fast and secure delivery optimizes your time and costs.

Torby reklamowe Producent Pioka

Torba reklamowa jest nie tylko użytecznym opakowaniem - może być mobilną reklamą Państwa firmy.Zapewniamy wysoką jakość produktów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu.

Torby papierowe, reklamowe - oferta

Torby reklamowe z nadrukiem producent - stwórz pozytywny wizerunek swojej firmy

Torby promocyjne wchodzące w skład naszej oferty to najlepszy nośnik reklamy. Trwałe i estetyczne torby reklamowe z nadrukiem są doskonałym elementem marketingowym. Akcesoria z logo firmy ze spójną szatą graficzną stanowią doskonałą wizytówkę, praktyczny prezent dla klientów i kontrahentów. Wiemy, jak ważny jest atrakcyjny wygląd toreb firmowych i materiałów reklamowych, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniały najwyższe wymagania pod względem jakości. Dzięki użytym tkaninom torby z nadrukiem reklamowym są trwałe i funkcjonalne. Zajmujemy się przygotowaniem elementów identyfikacji wizualnej firmy, zaczynając od projektu grafik, przez dobór podłoża i druk, po wykończenie. Oferujemy wykonanie toreb z nadrukiem i innych elementów z oferty zgodnie z projektem Klienta lub przygotowanym w naszym studio graficznym.

Firmowe torby - sposób na komunikowanie swojej marki

Torby reklamowe z logo firmy są bardzo dobrym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności marki. Dzięki takim gadżetom firma może zaistnieć w świadomości klientów, kontrahentów oraz potencjalnych pracowników. Torby firmowe wspierają działania marketingowe przedsiębiorstwa. Jako producent toreb reklamowych dostarczamy produktów, które świetnie nadają się na prezenty. Drobne upominki takie jak reklamowe torby pomagają ocieplać i budować wzajemne relacje w miejscu pracy, a także zwiększają lojalność klientów. Dzięki rozmaitym wzorom i ciekawym projektom firma może stworzyć swój oryginalny wizerunek. Te przedmioty wielokrotnego użytku budują pozytywny obraz marki dbającej o środowisko. Torby reklamowe z nadrukiem są świetną inwestycją w kreowanie oblicza firmy na długi czas.

Torby reklamowe z logo - coś więcej niż zwykły gadżet

Reklamowe torby to gadżety, które świetnie wspierają działania marketingowe firmy. Torebki reklamowe pomagają marce zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów i kontrahentów. Tworzą pozytywny obraz marki, która dba o środowisko naturalne oraz przyciąga potencjalnych pracowników o podobnych wartościach. Torby reklamowe można podarować klientom, wzmacniając z nimi w ten sposób dobre relacje. Nasze produkty z logo wspierają komunikację każdej firmy. Graficy projektują na życzenie klienta odpowiednie symbole, które współgrają z resztą znaków firmowych. Torba reklamowa z nadrukiem to oryginalny element stylizacji wpasowujący się w miejskie trendy.

Torby reklamowe Warszawa - z nami stworzysz wymarzony projekt

Serdecznie zapraszamy do współpracy – zapewniamy atrakcyjne ceny i możliwość długofalowego partnerstwa. Nasze produkty można zakupić stacjonarnie w Warszawie. Sklep internetowy pozwala nam docierać do klientów z całej Polski. Każdy projekt realizujemy zgodnie z indywidualnym zamówieniem, dopasowując wszystkie elementy, takie jak rodzaj torby, materiał, wielkość, typ nadruku, nakład. Zachęcamy do kontaktu również jeśli nie mają Państwo sprecyzowanych wymagań. Wspólnie dopasujemy produkt do Państwa potrzeb, tak by jak najlepiej spełniał wszystkie stawiane mu wymagania.Zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów zamówienia oraz wyceny. Zapraszamy!