pl en

O firmie

Kim jesteśmy

Jesteśmy polską firmą, która proponuje rozmaite artykuły i gadżety reklamowe. Ze swoją ofertą trafiamy głównie do firm. Oferujemy między innymi torby z nadrukiem na zamówienie oraz modele bez nadruku. Spełnianie Twoich potrzeb to dla nas priorytet. Nasi graficy mogą zaprojektować dany produkt albo dopracować Twoją koncepcję. Jako producent toreb reklamowych doskonale wiemy, że tego typu mobilna reklama, to wizytówka Twojej firmy. Właśnie dlatego dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Co więcej, w ofercie mamy: plakaty, broszury, ulotki, pendrive’y, teczki oraz zaproszenia na różnych formatach. Interesują Cię kubki reklamowe lub smycze reklamowe i szukasz ich producenta? Trafiłeś pod dobry adres. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji — gwarantujemy szybki kontakt i błyskawiczną wycenę.

Torby reklamowe, torby materiałowe i ekologiczne — sprawdź ofertę polskiego producenta.

Jakość

Wysoka jakość produktów jest dla nas niezwykle istotna. Dbamy o środowisko, dlatego proponujemy torby reklamowe ekologiczne. Znajdziesz u nas sporo toreb papierowych ekologicznych z certyfikatami PEFC lub FSC. Wspomniane certyfikaty potwierdzają, że proponowane modele zostały wyprodukowane, dbając o zrównoważoną gospodarkę leśną.

Materiały, z których tworzymy nasze torby reklamowe na zamówienie, są bardzo trwałe. Sam wybierzesz typ materiału, rozmiar oraz wzór i ozdobne efekty. Torba materiałowa bawełniana, torba foliowa, torba papierowa laminowana — możemy zaproponować Ci to wszystko, a także znacznie więcej. Szeroki wybór pozwala dostosować oferowane przez nas produkty do Twoich oczekiwań oraz potrzeb.

Dostawa

Nie musisz się przejmować dostawą naszych toreb reklamowych bawełnianych, materiałowych lub papierowych. Dbamy o odpowiedni czas dostawy ekologicznych toreb reklamowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Proponujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Przekonaj się jak dobrą, mobilną reklamą Twojej firmy mogą być torby ekologiczne z nadrukiem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do kontaktu.