pl en

Gadżety reklamowe - duży wybór artykułów promocyjnych z nadrukiem na zamówienie

Produkujemy różnego rodzaju artykuły reklamowe i gadżety z nadrukiem lub logiem Państwa firmy czy wybranym motywem graficznym. Oferujemy całościową oprawę wydarzeń, takich jak konferencje, targi, festyny poprzez produkcję teczek, toreb, plakatów z wybraną identyfikacją wizualną. Motyw przewodni pojawiający się na wszystkich materiałach promocyjnych towarzyszących wydarzeniu pozwoli stworzyć spójną jego oprawę — działalność Państwa firmy, organizacji, czy instytucji będzie dzięki temu na długo zapamiętana przez uczestników wydarzenia. Gadżety reklamowe z nadrukiem są także idealną formą pamiątki i prezentu dla uczestników.

Gadżety reklamowe – nie tylko na targi

Wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe, które produkowane są w siedzibie naszej firmy w Warszawie, sprawdzają się nie tylko podczas branżowych imprez. Materiały reklamowe są ciekawym pomysłem na stałą reklamę własnej marki. Torby reklamowe dołączane do zakupów, pendrivy z logo firmy jako gratis do większych zakupów czy kubki z nadrukami jako nagroda w programie lojalnościowym – sytuacji obdarowania swoich klientów gadżetami reklamowymi z logo może być naprawdę wiele.

Materiały reklamowe a budowanie rozpoznawalności marki

Artykuły reklamowe produkowane w naszej firmie w Warszawie są idealnym sposobem na zbudowanie wśród klientów świadomości własnej marki. Najszybciej cel ten osiąga się poprzez umieszczanie logotypu na przedmiotach, które użytkuje się na co dzień. Materiały reklamowe w formie torebek foliowych z logo, kubków z nadrukiem, a nawet nośników pamięci USB, z których przecież korzysta większość z nas – na takich przedmiotach reklama odnosi największy skutek. Nowi oraz potencjalni klienci używając przedmiotów z logo Państwa firmy, nieświadomie utrwalają sobie znak charakterystyczny marki. To z kolei sprawia, że istnieje większe prawdopodobieństwo, że podczas kolejnej decyzji zakupowej wybiorą Państwa produkt/usługi, a nie konkurencji.

Materiały reklamowe - Warszawa - tylko w firmie Pioka!

Przyjmujemy gotowe projekty graficzne oraz tworzymy własne projekty. Pracują dla nas najlepsi graficy w branży, którzy tworzą spójne i wizualnie atrakcyjne projekty dla gadżetów z nadrukiem. Skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Ciebie projekt. Zachęcamy do zamawiania materiałów i gadżetów reklamowych nie tylko przedsiębiorców z Warszawy i okolic, ale z całej Polski! Wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub poprzez formularz zgłoszeniowy, omówić szczegóły zamówienia, a my po jego realizacji zlecenia, wyślemy artykuły reklamowe na wskazany przez Państwa adres.

Materiały reklamowe z nadrukiem – oferta PIOKA

Wyprodukujemy m.in.:

Pełen katalog produktów dostępny jest na tej stronie. Podane ceny są cenami detalicznymi. Wycena jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów. Gadżety reklamowe Pioka to najlepszy wybór — sprawdź szczegóły i przekonaj się sam!

  torba bawełniana niebieska z nadrukiem

 

    

 

 

   

 

 

kubek reklamowy z napisemsmycz konferencyjna czerwona z nadrukiem

Atrakcyjne gadżety reklamowe - notesy, organizery, etui z logiem firmy

Artykuły przydatne na konferencje, targi lub w czasie innych wydarzeń, promujących markę Państwa firmy. Dostepne u nas reklamowe notesy czy organizery są także przydatnym gadżetem reklamowym na spotkaniach służbowych.

 

notes reklamowy

   notes reklamowy

 

 

 

 

   

 

 

Bogaty wybór artykułów promocyjnych - ulotki, zaproszenia, plakaty, broszury

Druki o różnych formatach na różnych nośniach: papier kredowy, offsetowy, pianka.

 

 

Atrakcyjne materiały reklamowe - pendrive'y

Oferowane przez nas pendrive reklamowe dostępne są w wersjach o pojemnościach od 1GB do 1TB. Plastikowe, drewniane, w kształcie karty, bransoletki lub innym, z wybranym przez Państwa nadrukiem.

pendrive pomarańczowy twist

 

 pendrive klucz 

pendrive reklamowy w etui