Gadżety reklamowe • papierowe torby reklamowe • torby reklamowe z nadrukiem ☎ +48 602 276 050 ✉ pioka@pioka.pl • Zamów już teraz!
pl en

Gadżety reklamowe — daj się poznać z różnych stron

Produkujemy różnego rodzaju artykuły i gadżety z nadrukiem z logiem Państwa firmy lub wybranym motywem graficznym. Oferujemy całościową oprawę wydarzeń takich jak konferencje, targi, festyny poprzez produkcję teczek, toreb, plakatów z wybraną identyfikacją wizualną. Motyw przewodni pojawiający się na wszystkich materiałach, towarzyszących wydarzeniu pozwoli stworzyć spójną jego oprawę — działalność Państwa firmy, organizacji, czy instytucji będzie dzięki temu na długo zapamiętana przez uczestników wydarzenia. Gadżety reklamowe są także idealną formą pamiątki i prezentu dla uczestników.

Przyjmujemy gotowe projekty graficzne oraz tworzymy własne projekty. Pracują dla nas najlepsi graficy w branży, którzy tworzą spójne i wizualnie atrakcyjne projekty dla gadżetów z nadrukiem. Skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Ciebie projekt.

Gadżety z nadrukiem — szeroki wybór

Wyprodukujemy m.in.:

Pełen katalog produktów dostępny jest na tej stronie. Podane ceny są cenami detalicznymi. Wycena jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów. Gadżety reklamowe Pioka to najlepszy wybór — sprawdź szczegóły i przekonaj się sam!

  torba bawełniana niebieska z nadrukiem

 

    

 

 

   

 

 

kubek reklamowy z napisemsmycz konferencyjna czerwona z nadrukiem

NOTESY, ORGANIZERY, ETUI Z LOGIEM FIRMY

Artykuły przydatne na konferencje, targi lub w czasie innych wydarzeń, promujących markę Państwa firmy. Dostepne u nas notesy reklamowe czy organizery są także przydatnym gadżetem reklamowym na spotkaniach służbowych.

 

notes reklamowy

   notes reklamowy

 

 

 

 

   

 

 ULOTKI, ZAPROSZENIA, PLAKATY, BROSZURY

Druki o różnych formatach na różnych nośniach: papier kredowy, offsetowy, pianka.

 

 

PENDRIVE'Y

Pendrive reklamowe o pojemnościach od 1GB do 1TB. Plastikowe, drewniane, w kształcie karty, bransoletki lub innym, z wybranym przez Państwa nadrukiem.

pendrive pomarańczowy twist

 

 pendrive klucz 

pendrive reklamowy w etui